Mennica Gdańska - Niezwykły świat Lema

Animacja 3D stworzona na potrzeby promocji serii monet kolekcjonerskich „Stanisław Lem, mistrz fantastyki”, wydanych przez Mennicę Gdańską. Produkcja powstała na bazie fragmentów książekSolaris” oraz „Niezwyciężony”. 

Scena w pracowni odtworzona została na bazie zdjęć otrzymanych od rodziny pisarza. Widoczne są w niej również oryginalne rysunki Daniela Mroza, autora najsłynniejszych ilustracji do opowiadań Lema.

Pierre Fabre – Elgydium Spot

Spot reklamowy wyprodukowany na potrzeby kampanii „Wygraj z kamieniem nazębnym” marki Elgydium. Animacja 3D, w której odtworzyliśmy ludzkiego zęba oraz ukazaliśmy proces oczyszczania i remineralizacji szkliwa, przedstawia proces działania nowego produktu AntiPlaque.

Hypersat - Modular Satellite Platform

Animacja 3D stworzona na zlecenie firmy Creotech Instruments S.A., jednej z wiodących polskich firm produkujących i dostarczających na rynek światowy technologii kosmicznych. 

HyperSat to modułowa platforma satelitarna, która zaopatrzona została w specjalistyczne instrumenty pozwalające realizować szerokie spektrum misji kosmicznych. Na podstawie zdjęć oraz otrzymanych od producenta materiałów, odtworzyliśmy platformę, budując jej model w 3D, następnie tworząc animację..

Młyny Szczepanki - Krótka opowieść o mące wiejskiej

Produkcja powstała przy współpracy z brand agency  – dla Młyny Szczepanki. Animacja 2D została w pełni przygotowana specjalnie pod kampanię produktową „Mąka taka jak dawniej” – każdy jej detal stworzyliśmy od podstaw, nie wykorzystując gotowych materiałów.

Pierre Fabre – Eludril Care

Spot 3D zrealizowany na potrzeby kampanii produktowej firmy Pierre Fabre. Płyn do płukania jamy ustnej Eludril Care, odtworzony został ze zdjęć produktów oraz projektów graficznych dostarczonych przez klienta.

Lufthansa Systems – We are into IT

Film rekrutacyjny „We are into IT” jest jednym z kilku projektów stworzonych przy współpracy z Lufthansa Systems. Skupiliśmy się przede wszystkim na głównych obszarach działania firmy. 

Film realizowany był w biurze Lufthansa Systems, na lotnisku im. Lecha Wałęsy w Gdańsku oraz symulatorze lotów, szkolących pilotów firmy.

ERGO Hestia - Ryzyko

Animacja 2D stworzona na wewnętrzne potrzeby szkoleniowe ERGO Hestia. Animacja wykonana w naszym studio wraz z profesjonalnym nagraniem lektorskim

Dzięki wieloletniej współpracy nasze animacje oglądają nieustannie setki pracowników firmy.

HRsys – System zarządzania procesami HR

Dla HRsys stworzyliśmy animacje 3D do filmu reklamowego, przedstawiającego ich system zarządzania procesami HR

W animacji przedstawiliśmy dokładne odwzorowanie działania systemu na wielu urządzeniach. Odpowiadamy także za animację logotypów.

Gdynia – Karta mieszkańca – spot promocyjny

Spot zrealizowany dla Miasta Gdynia w celu promocji karty mieszkańca oraz jej aplikacji

Zdjęcia wykonane w wielu lokalizacjach udało się zrealizować jednego dnia. Animacje odwzorowują działanie aplikacji i są wplecione w scenariusz produkcji.

Mennica Gdańska – Witcher Coin Promo

Film reklamowy, zrealizowany dla Mennicy Gdańskiej w celu promocji wydanej przez nich monety z wizerunkiem Wiedźmina

Nagrania zostały zrealizowane podczas jednego dnia zdjęciowego. Cały projekt liczący osiem emisji powstał przy współpracy z Andrzejem Sapkowskim. Każda z emisji odpowiada kolejnym tomom opowiadań Sagi o Wiedźminie.

Pierre Fabre - Eludril Gamma YouTube Spot

Animacja 3D przedstawiająca klasyczny packshot produktowy płynu do płukania jamy ustnej, stworzony dla marki Eludril. Reklama dedykowana była przede wszystkim pod format YouTube w reklamach w trakcie odtwarzanych filmów.

Enjoy – Cozy Rainy Days Interiors

Dla naszego klienta, firmy Enjoy zaprojektowaliśmy łącznie ponad 30 wnętrz. 

Wszystkie oświetliliśmy i sprawiliśmy, że za oknem zaczęło padać. Przyjemne wnętrza tworzą tło dla muzyki relaksacyjnej na jego kanale.

Toki Toki – Explainer Video

Klasyczny przykład explainer video wykonany dla Toki Toki. Animacja 2D wyjaśnia działanie platformy internetowej oraz aplikacji TokiToki.pl. 

Jest to przykład produkcji niskobudżetowej, świetnie rozwiązującej problemy wielu użytkowników stron internetowych i aplikacji.

Pierre Fabre – Eludril White

Packshot 3D produktu marki Eludril, który wykonaliśmy łącznie w 18 formatach

Spot dedykowany był zarówno pod kampanię na YouTutube, jak i promocję w Social Mediach.