SOCIAL MEDIA MARKETING

„Po najlepszym marketingu nie widać, że jest marketingiem.”

(Tom Fishburne)

ANALIZA WSTĘPNA

Chcemy jak najlepiej poznać Twoją markę, dlatego wykonamy szczegółową analizę wstępną działalności Twojej marki w social mediach, wskażemy jej mocne i słabe strony, a także możliwe szanse i zagrożenia.

OKREŚLENIE CELU

Wspólnie z Tobą określimy realny cel działań, a także wskażemy odpowiednie środki i strategię, za pomocą których pozyskasz nowych klientów, zbudujesz świadomość marki i podniesiesz wyniki sprzedażowe.

USTALENIE STRATEGII

Na podstawie pozyskanych danych stworzymy strategię, dzięki której możliwe będzie osiągnięcie założonego celu w określonym czasie. Przedstawimy proponowany budżet oraz dokładny harmonogram działań.

WDROŻENIE ROZWIĄZAŃ

Na tym etapie przejdziemy do realnych działań oraz wdrożenia zaproponowanych rozwiązań. Pokażemy Ci pierwsze efekty oraz będziemy na bieżąco raportować postępy. Uzbrój się w cierpliwość – najlepsze efekty wymagają systematyczności.

OPTYMALIZACJA


Na podstawie wyników oraz analizy szczegółowych statystyk dokonamy skutecznej optymalizacji i zwiększenia pozytywnych działań w social mediach. Zweryfikujemy także dotychczasowe działania i wdrożymy potrzebne rozwiązania.

FACEBOOK ADS

Facebook stanowi obecnie najważniejszą platformę wizerunkowo-sprzedażową każdej marki, dlatego poprowadzimy dla Ciebie kampanię Facebook Ads, która pozwoli na dotarcie do nowych odbiorców na Facebook’u, uzyskanie większej aktywności na profilach, skuteczną promocję usług lub produktów zwiększenie sprzedaży. Stworzymy dla Ciebie skuteczne i zoptymalizowane reklamy Facebook Ads.

INSTAGRAM ADS

Instagram jest drugim po Facebooku najbardziej popularnym serwisem społecznościowym na świecie, dlatego stworzymy dla Twojej marki skuteczną kampanię Instagram Ads, która spełni Twoje cele sprzedażowe, wizerunkowe czy zasięgowe. Dzięki skutecznym reklamom na Instagramie Twoja działalność dotrze do świetnie stargetowanych odbiorców, a także pozwoli na szeroką promocję usług.

YOUTUBE ADS

Reklama na Youtube to jeden z najbardziej znanych sposobów promocji marki – 10 miliardów użytkowników tej platformy zapewnia ogromny zasięg promowanych treści. Pomożemy Ci stworzyć kampanię Youtube Ads, która trafi do jak największej ilości nowych odbiorców, pojawi się w polu TrueView In-Stream lub TrueView Discovery, a także będzie korzystna finansowo.

LINKEDIN ADS

Zaskoczymy Cię – LinkedIn to nie tylko portal umożliwiający znalezienie pracownika lub wsparcia procesów rekrutacyjnych, ale także doskonała platforma do tworzenia skutecznych i zoptymalizowanych reklam Twojej marki. Przygotujemy dla Ciebie płatne kampanie reklamowe na LinkedIn, które pozwolą na zwiększanie świadomości na temat Twojej działalności i osiągnąć zamierzone cele.

INFLUENCER MARKETING

Wiemy, jak ważna jest obecnie współpraca z Influencerami, którzy mają ogromny wpływ na promocję marki w social mediach. Dobór Influencera o odpowiednim profilu, ustalenie zasad współpracy, stworzenie wartościowego contentu oraz kompleksowa obsługa wspólnego projektu to usługa, dzięki której wzniesiemy poziom influencer marketingu Twojej działalności na najwyższy level.

KREACJA

Odpowiednia i jakościowa kreacja, a także ciekawy content, to podstawa istnienia marki w social mediach. Mamy tego świadomość, dlatego stworzymy dla Ciebie najwyższej jakości grafiki, video, animacje oraz treści, które będą Twoją najlepszą wizytówką. Dodatkowo stworzymy key visual oraz brand book’a, które pozwolą zyskać rozpoznawalność Twojej działalności w Internecie.

POPROWADZIMY TWOJE KONTO W SOCIAL MEDIACH

Zdajemy sobie sprawę, że social media są benzyną każdej marki, dlatego tworzymy unikatowe treści, oryginalny content i stawiamy na najwyższą jakość obsługi.

TWORZENIE TREŚCI

Treści, które publikujesz w social mediach, to Twoja wizytówka. Stworzymy dla Ciebie angażujące posty, które będą nie tylko poprawne, ale także angażujące, ciekawe i merytoryczne, a przede wszystkim szyte na miarę Twojej działalności. Oddaj swoje treści w nasze ręce – chętnie ubierzemy sociale Twojej marki, a więc Facebook, Instagram, LinedIn, a nawet Tiktok i Youtube, w najwyższej jakości copy.

OBSŁUGA KLIENTÓW

Obsługa marki w social mediach to coś, z czym potencjalny klient spotyka się „na pierwszym froncie” i co przeważnie zostaje w jego pamięci na długo. Jako profesjonaliści chętnie zajmiemy się kompleksową obsługą Twoich klientów. Możesz liczyć na merytoryczne odpowiedzi na wiadomości, wyjaśnianie problemów, a nawet obsługę skrzynki mailowej.

MODERACJA DYSKUSJI

Kontakt z odbiorcami i zaangażowanie w social mediowe życie własnej marki sprawia, że nasza działalność jest zdecydowanie bardziej autentyczna, a przede wszystkim prowadzi do nawiązania jeszcze lepszych relacji z klientem. Właśnie dlatego chętnie zajmiemy się moderacją dyskusji na social mediach – będziemy rozmawiać, komentować i odpowiadać, czyli dbać o Twojego klienta.

Przez ostatnich kilka lat, mieliśmy przyjemność współpracować z:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Odezwij się do nas.

ANTONIEGO KOSIŃSKIEGO 20/10
61-521 POZNAŃ

NIP: 783 182 68 06
KRS: 0000869254
REGON: 387495177